![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7041030
*
nr 704 1030
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färgetsning, Madeleine Pyk (f. 1934), 2/56, 20x13
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 juni 2011
kl 19:44:53
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar färgetsning grafik madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:54
*
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
nr 704 1030
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färgetsning, Madeleine Pyk (f. 1934), 2/56, 20x13
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 juni 2011 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar färgetsning grafik madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:54